Будівельним організаціям

Компанія «Здоровий Дім» пропонує Вам співпрацю по забезпеченню готовими рішеннями по організації притоку повітря в житлових та громадських будинках, обладнаних герметичними вікнами.

Справна система вентиляції в приміщенні, організована з використанням наших приточно-вентиляційних клапанів:

– є одним з основних факторів, які впливають на рівень екологічної безпеки житлових та громадських будинків;

– забезпечує безпечну роботу газового обладнання;

–  збільшує термін експлуатації будівель;

– повністю відповідає ДБН В.2.2-15-2005та Правилам безпеки систем газопостачання України.

Ви зможете  вигідно вирізнятися поміж своїх конкурентів, говорячи про технологію «дихаючі вікна», яку Ваша компанія застосовує у будівництві житла.

Завдяки роботі наших приточно-вентиляційних клапанів – газове обладнання працює справно. Вимога облаштування сучасних герметичних вікон приточно-вентиляційними клапанами прописана газовою службою Львова та Львівської області в технічних умовах для прийняття об’єктів в експлуатацію.

Високоякісні показники наших приточно-вентиляційних клапанів підтверджені Технічним свідоцтвом №217 виданимМінрегіонбудом України 08 жовтня 2012р. Клапани жодного іншого виробника не мають підтвердження технічних характеристик своєї продукції, виданого в Україні!

Приточно –вентиляційні клапани встановлюються безпосередньо на виробництві або на вже встановлені вікна, за допомогою розробленої нами технології монтажу.

Технологія монтажу не впливає на конструктивні функції вікна, що підтверджується в Листі № 217-3547 від 27 грудня 2012р. виданому ДП «Державний Науково Дослідний Інститут Будівельних Конструкцій»

Ми є офіційним представником на ринку України ТМ «Тiton» (Англія) та ТМ «Ventair» i «Ventec» (Польща) та пропонуємо ефективне рішення для забезпечення притоку повітря в будинках, облаштованих сучасними вікнами з герметичним притулом.

Забезпечуємо повний технічний та документальний супровід.

Діє гнучка система знижок!

Зв’яжіться з нами за контактами:

тел..: +38 (067) 673 25 23

тел..: +38 (099) 531 42 37

e-mail: titonukrain@gmail.com