Компанія “Здоровий Дім” допомагає НРЦ «Джерело» в енергозбереженні

maxresdefault

Компанія “Здоровий Дім” допомагає НРЦ «Джерело» в енергозбереженні

У цей важкий для нашої країни час дуже важливо не бути осторонь від соціально важливих проектів. Саме тому компанія «Здоровий дім» вирішила допомогти провести вкрай важливі заходи з енергозбереження Навчально-реабілітаційного Центру «Джерело». Закуплено необхідні матеріали та виконані роботи для того, щоб утеплити всі віконні конструкції в приміщеннях благодійної установи, яка щодня приймає понад 100 дітей та молоді з особливими потребами.

Директор Центру Анна Гайдучок розповіла про великі витрати на оплату послуг опалення, тому різні енергозберігаючі заходи є вкрай важливими для них. «Нам завжди бракує благодійних коштів на проведення додаткових робіт, тому внесок компанії «Здоровий дім» у енергозбереження Центру для нас є дуже важливим. Ми зможемо заощадити благодійні надходження, якими покриваємо витрати на оплату за природний газ», – пояснила вона.

Анна Гайдучок також зазначила, що, починаючи з 2008 року, частину бюджету центр отримує з міста, а левову частку забезпечує за рахунок благодійних надходжень. У 2015 році від міста фінансування становить 30% від загального бюджету установи, а 70% – забезпечують за рахунок благодійних надходжень.

«Львівський бізнес не може бути осторонь від соціально важливих проектів. Такі неурядові організації як «Джерело» – виконують місію держави. Соціальне партнерство з такими організаціями – це запорука успіху, добрий приклад для працівників нашої компанії, а також внесок у розвиток коропоративного волонтерства та культури благодійності», – зазначив Володимир Борщ, співзасновник компанії «Здоровий дім», яка профілюється на віконних провітрювачах для здорового середовища та енергозбереження. ( http://www.kzd.com.ua/ )

Корпоративна соціальна відповідальність – це ведення бізнесу в гармонії з суспільством, добровільно взяті зобов’язання компанії та активна участь у соціальному і економічному розвитку сусупільства.

За рахунок благодійних надходжень Центр забезпечує щоденне гаряче харчування дітей та молоді, комунальні послуги та утримання будівлі, довезення на програми Центру доступними 6-ма мікроавтобусами, навчання професіоналів та частину заробітніх плат.

Розуміння того, що поруч є не байдужі люди, які мають відкриті серця до добрих справ – це неймовірно зворушливо та вкрай необхідно нам сьогодні. Дякуємо!

dopomoga-dityam1974134_818374028210117_5286879491997827772_o-1024x680

/ Новини

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *