Проектантам

Компанія «Здоровий Дім» пропонує Вам співпрацю по забезпеченню готовими рішеннями по організації притоку повітря в житлових та громадських будинках, обладнаних герметичними вікнами.

Справна система вентиляції в приміщенні, організована з використанням наших приточно-вентиляційних клапанів:

– є одним з основних факторів, які впливають на рівень екологічної безпеки житлових та громадських будинків;

– забезпечує безпечну роботу газового обладнання та оптимальні параметри мікроклімату;

–  збільшує термін експлуатації будівель.

Клапани, які наша компанія пропонує на ринку України повністю відповідають ДБН В.2.2-15-2005 та Правилам безпеки систем газопостачання України.

Високоякісні показники наших приточно-вентиляційних клапанів підтверджені Технічним свідоцтвом №217 виданим Мінрегіонбудом України 08 жовтня 2012р. Клапани жодного іншого виробника не мають підтвердження технічних характеристик своєї продукції, виданого в Україні!

Приточно –вентиляційні клапани встановлюються безпосередньо на виробництві або на вже встановлені вікна, за допомогою розробленої нами технології монтажу.

Технологія монтажу не впливає на конструктивні функції вікна, що підтверджується в Листі № 217-3547 від 27 грудня 2012р. виданому ДП «Державний Науково Дослідний Інститут Будівельних Конструкцій»

Більше 20-ти років приточно-вентиляційні клапани застосовуються в Європі в енергоощадному будівництві для організації притоку повітря.

Закладаючи застосування приточно-вентиляційних клапанів на стадії проекту Ви зменшуєте кінцеву вартість виконання робіт для Вашого замовника. При цьому мешканці спроектованого Вами будинку будуть гарно себе почувати за рахунок справної системи вентиляції, а газове обладнання буде справно працювати.

Наша компанія є офіційним представником на ринку України ТМ «Titon» (Англія) та ТМ «Ventair» i  «Ventec» (Польща) та пропонуємо ефективне рішення для забезпечення притоку повітря в будинках, облаштованих сучасними вікнами з герметичним притулом.

Забезпечуємо повний технічний та документальний супровід.

Проводимо навчальний семінар – презентацію для Ваших спеціалістів

 Діє система лояльності

 Зв’яжіться з нами за контактами:

тел..: +38 (067) 673 25 23

тел..: +38 (099) 531 42 37

e-mail: titonukrain@gmail.com